Kancelaria Adwokacka Daniela Bogusiewicz – Granecka

Daniela Bogusiewicz – Granecka

Radca Prawny od 2002r., Adwokat od 2008r.

Od 1995r. wykonuje obsługę prawną  jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorców.

Prowadziła szkolenia aplikantów w ORA w Warszawie.

Odznaczona przez Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasługi.

Posiada wieloletnią praktykę w obsłudze prawnej i znaczące sukcesy w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych, w tym w sprawach zamówień publicznych, karnych, rodzinnych i opiekuńczych.

 

Kancelaria Adwokacka Daniela Bogusiewicz – Granecka

Kancelaria Adwokacka Danieli Bogusiewicz – Graneckiej ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza długoletniemu doświadczeniu w zakresie obsługi podmiotów publicznych oraz gospodarczych różnych branż, jak i  osób fizycznych.

Ważnym obszarem działalności Kancelarii jest obsługa przedsiębiorców, w tym skuteczna windykacja należności. Wieloletnia współpraca z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, jedyni z największych w Polsce spółkami prawa handlowego z udziałem polskiego i zagranicznego kapitału, i spółdzielniami zaowocowały uzyskaniem grona wielu stałych klientów. Od 2008r. specjalizacja Kancelarii została znacząco rozszerzona o prowadzenie spraw dla osób fizycznych przede wszystkim z zakresu prawa karnego oraz rodzinnego  i opiekuńczego.

Kancelaria zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną, gwarantując bezpieczeństwo i poufność. Kancelaria podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny, uwzględniając jego wymagania i potrzeby, korzystając z nowatorskich rozwiązań dla biznesu w dziedzinie komunikacji i wymiany informacji.